چگونه می‌توانید با یک آرایش مختصر به چهره تان مقداری تلألو دهید؟
من دوست دارم در طول یک جشن، شاد و جذاب به نظر برسم.

آیا فکر نمی کنید استفاده از چهل قلم نوع آرایش برای چهره، شما را احمق نشان دهد؟!

کاملا !!

هنگامی که محصولات آرایشی به صورت جزیی و کم، در صورت به کار برده شوند هم در سن خانم‌ها تملق می‌شود و هم زیباتر و طبیعی تر به نظر می‌رسند.

در طول روز برای آرایش تنها یک بار استفاده از لوازم آرایشی کافی می‌باشد، اما اگر می‌خواهید تا شب آرایش خود را داشته باشید، تا دو بار آرایش خود را تمدید کنید.
در کل شیک ترین حالت آرایش این است که بیشترین میزان رنگها برای آرایش چشم بکار رود و بقیه صورت به حالت گریم آرایش شود یعنی پوست را با کرم پودر و پنکیک صاف کرده و رنگ رژ و رژگونه را کمرنگ بزنید تا آرایشی شیک و زیبا داشته باشید.

برای سایه چشم و گونه‌ها از انواع لوازم آرایشی پودری استفاده کنید، بهتر است؛ زیرا هم ماندگاری آن بیشتر خواهد بود و هم لکه دار بودن انواع مایع و کرمی را به دنبال نخواهد داشت.

در ایجاد یک نگاه طبیعی و زیبا به چشم‌ها از سایه چشم استخوانی یا سفید با قلم موی ظریف روی پلک چشم و برجستگی پایین ابرو استفاده کنید. در پوست‌های روشن به این سایه‌ها یک طیف لطیف سایه از رنگ صورتی روشن یا مسی و یا آبی آسمانی اضافه کنید. در پوست‌های با رنگ متوسط از سایه ای به رنگ گلی یا طلایی استفاده کنید و در پوستهای با رنگ تیره سایه‌هایی به رنگ مسی و برنزی به کار ببرید.

از رژ گونه خود روی برجستگی گونه‌ها، روی پل بینی و چانه تان استفاده کنید تا آرایشتان زیبا تر به نظر رسد. برای لب‌ها هم یک رژلب روشن براق به کار ببرید، که لب‌ها را بر جسته تر و پهن تر نمایش دهد؛ اما برای شب‌ها رژ خود را یک یا دو درجه تیره تر انتخاب کنید.

آرایش عروس

Go to top